Golf GTI

Відкрийте для себе легенду в новому виконанні.

Кожний Volkswagen вирізняється високоякісною комплектацією та власною мовою дизайну. Велика кількість опцій для індивідуалізації автомобіля також дозволяють Вам створити дійсно особистий Golf GTI.

Комплектація та Дизайн

Інтер’єр

Спортивний, легендарний та вірний традиціям. Салон Golf GTI має високоякісне, вражаюче та типове оздоблення GTI – від панелі приладів та спортивних сидінь з клітчастим візерунком і аж до накладок на педалях із нержавіючої сталі.

Екстер’єр

Golf GTI залишається вірним собі і Ви побачите, що скромність йому не пасує. Ця модель навпаки надзвичайно щаслива показати свій характер.

Освітлення

Дизайну фар нового Golf GTI нічого приховувати. Ви обираєте неперевершений дизайн та насолоджуєтесь кожного дня.

Диски

Ніщо не має більшого впливу на формування вигляду спортивного автомобіля, ніж його диски. Представлені Вам на вибір легкосплавні диски з динамічним дизайном виразно підкреслюють спортивну природу Golf GTI, а також концентрують увагу на виразних червоних супортах гальм.

Мультимедіа

Телефонія

Полегшує спілкування.
Ви можете вимовитися, але тримайте під час цього обидві руки на кермі. Golf GTI пропонує Вам на вибір два зручні опціональні інтерфейси мобільного телефона.

Управління жестами

Контролюйте найважливіші функції мультимедійної системи простими помахами руки.

Навігація

Дві опціональні навігаційні системи пропонують велику кількість інноваційних функцій, що й годі бажати більшого. Це дозволить Вам дотримуватися курсу та насолоджуватися найкращими розвагами.

Car-Net та Guide & Inform

Знайдіть поблизу захоплюючі пункти призначення, місця для паркування або ж найближчу заправну станцію за допомогою Car-Net Guide & Inform. Отримуйте новини з Інтернету або актуальну інформацію про стан дорожнього руху з опціональними рекомендаціями, які допоможуть Вам об’їхати дорожні затори.

Ефективність

Двигун

Цей двигун надихатиме Вас знову і знову.
Двигун Golf GTI пропонує максимальні характеристики. Ви можете досягти максимальної швидкості у 246 км/год з потужністю у 230 к.с. Golf GTI необхідно лише 6,5 секунд для розгону від 0 до 100 км/год.

Блокування диференціала.

Ще більше задоволення від керування.
Блокування переднього диференціала та функція прогресивного керування керма роблять управління Вашим Golf GTI на звивистих дорогах ще приємнішим. Для кращої динаміки руху, кращого зчеплення та більш точного контролю під час керування.

Спортивна ходова частина

Оберіть спортивне зчеплення між Вами та дорогою.
Надійна спортивна ходова частина Golf GTI входить до стандартного обладнання і пропонує ще більше задоволення від руху завдяки чудовій керованості, перетворюючи спортивний стиль керування на частково комфортний.

Асистенти

Адаптивний круїз-контроль (ACC) та Front Assist

На людних вулицях Ви залишитесь у спокої.
Завдяки системі адаптивного круїз-контролю (ACC) Ви можете почуватися за кермом комфортніше. Система фронтального контролю Front Assist, до складу якої входять функція екстреного гальмування в умовах міста City, встановлюється серійно з комплектації Highline.

Park Assist

Паркування може бути значно простішим.
Ви ще досі паркуєте автомобіль самостійно? Опціональна система Park Assist зможе уберегти Вас від обертання керма і допоможе Вам знайти місце для паркування. Ультразвукові датчики зможуть визначити, чи поміститься Ваш Golf у знайдене місце.

Системи Traffic Jam Assist та Emergency Assist

Якщо водій не може, то система допоможе.
Опціональна система руху в дорожніх заторах Traffic Jam Assist підтримує Вас в умовах напруженого дорожнього руху з постійними зупинками та зрушеннями з місця, що допоможе Вам уникнути типових для дорожніх заторів зіткнень. Опціональна система Emergency Assist* може визначити, коли водій більше не здатен керувати автомобілем та переймає на себе напівавтоматичний контроль над автомобілем.
* Закрито для України.

Dynamic Light Assist

Незважаючи на рух у зустрічному напрямку, Ваш шлях залишатиметься освітленим.
Чи не було би більш комфортним, якщо Ви завжди могли б користуватися дальнім світлом фар під час руху вночі? Опціональна система Dynamic Light Assist робить це можливим і допомагає у тому, щоб Ви не засліплювали інших учасників дорожнього руху.

Датчик Blind Spot

Просто довіртеся Вашому автомобілю.
Коли Ви керуєте автомобілем, то опціональна система контролю «мертвих» зон Blind Spot у поєднанні з системою контролю поперечного руху позаду Rear Traffic Alert попередить Вас про автомобілі, що знаходяться у «мертвій» зоні. Вона контролює зону позаду та збоку Вашого автомобіля, коли Ви виїжджаєте заднім ходом з місця для паркування.

Комфорт

Active Info Display

Ви побачити всю найважливішу інформацію.
Аналоговий тахометр вже застарів. За бажанням Ви можете замінити традиційну панель приладів на екран з високою роздільною здатністю. Інноваційна панель приладів Active Info Display може надати інформацію не тільки про Вашу швидкість та рівень палива у баку.

Комфорт сидінь

Якщо Ви приділяєте увагу деталям, то Golf GTI – правильний вибір. Тому що у того, хто думає про Golf GTI, відразу перед очима виникає легендарний клітчастий візерунок. І нове покоління GTI продовжує цю традицію.

DYNAUDIO

Правильно розміщуєтеся не лише Ви, а й звук у новому Golf.
Опціональна аудіосистема DYNAUDIO спроектована спеціально для акустичних характеристик салону Вашого автомобіля. Вона відтворює звук, перевершуючи сподівання навіть найбільш вибагливих слухачів.

Оздоблення шкірою

Створіть Вашу особисту зону комфорту. Оздоблення високоякісною, м’якою опціональною шкірою Vienna комфортних сидінь водія та переднього пасажира створює атмосферу найвищого класу.

Технічна інформація

Двигун 2.0 л TSI 230 к.с. 6-ступ. DSG 2.0 л TSI 245 к.с. 7-ступ. DSG
Комплектація Golf GTI Golf GTI з пакетом Performance
Тип двигуна / Кількість клапанів на циліндр 4-циліндровий, бензиновий / 4 4-циліндровий, бензиновий / 4
Робочий об’єм, л / см куб. 2.0 л / 1984 см куб. 2.0 л / 1984 см куб.
Система подачі палива Безпосередній вприск. Турбонаддув Безпосередній вприск. Турбонаддув
Макс. потужність, к.с. (кВт) при об./хв. 230 к.с. (169 кВт) при 4700 об/хв 245 к.с. (180 кВт) при 4700 об/хв
Макс. крутний момент, Нм при об./хв. 350 Нм при 1500 об/хв 370 Нм при 1500 об/хв
Коробка передач 6-cтупенева автоматична DSG 7-cтупенева автоматична DSG
Маса
Споряджена, кг 1387 1415
Повна, кг 1870 1890
Динамічні характеристики
Максимальна швидкість, км/год 248 км/год 248 км/год
Розгін 0–80 км/год, с 5,0 c 4,8 c
Розгін 0–100 км/год, с 6,4 c 6,2 c
Витрати палива
Тип палива Бензин Бензин
Міський цикл, л/100 км 8,2 л/100 км 8,2 л/100 км
Траса, л/100 км 5,4 л/100 км 5,2 л/100 км
Змішаний цикл, л/100 км 6,4 л/100 км 6,3 л/100 км
Об’єм паливного бака, л 50 л 50 л
Розміри та інше
Довжина, мм 4268 мм 4268 мм
Ширина, мм 1790 мм 1790 мм
Висота, мм 1492 мм 1482 мм
Колісна база, мм 2626 мм 2626 мм
Колія передня / задня, мм 1549 / 1521 мм 1549 / 1521 мм
Кліренс, мм 148 мм 148 мм
Об’єм багажного відділення станд., л 380 л 380 л
Об’єм багажного відділення при склад. сидіннях, л 1270 л 1270 л
Діаметр розвороту, м 10,9 м 10,9 м

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.